ARCHIWUM
 
 
 

 

Zamieszczone na tych stronach materiały mają charakter archiwalny i dotyczą:

 

Objective people&processes specjalizuje się w doradztwie wspierającym kadrę kierowniczą w zwiększaniu efektywności procesów biznesowych i w rozwoju przedsięwzięć. Usługi konsultingowe Objective koncentrują się na formułowaniu rozwiązań promujących wartość rynkową firmy poprzez innowacyjność i jakość jej oferty. Posiadając wysoko wykwalifikowaną kadrę, firma prowadzi profesjonalne doradztwo strategiczne w projektach powiązanych z sektorem finansowym. Ze szczegółami, dotyczącymi metodologii Objective, można się zapoznać na stronie internetowej www.objective.pl

INFORMACJE:
 

Informacja Prasowa                       Warszawa, 28.08.2003

Objective podpisuje umowę o współpracy z firmą Adrenalina

Firma Objective podpisała umowę partnerską z firmą Adrenalina Sp. z o.o. W ramach umowy, Objective będzie aktywnie wspierać działania Adrenaliny w sektorze finansowym, w zakresie doradztwa i implementacji platformy informatycznej Metastorm e-work, zarządzającej procesami biznesowymi.

Współpraca firm w zakresie oferowania i implementacji platformy Metastorm e-work opiera się na założeniu, że dla każdego współczesnego przedsiębiorstwa technologia wspierająca procesy i modele biznesowe jest elementem o fundamentalnym znaczeniu. Rozwiązania do zarządzania procesami biznesowymi usprawniają wydajność i konkurencyjność poprzez łączenie ludzi, danych i aplikacji w odpowiednie procesy, w których wszystkie decyzje są podejmowane w odpowiednim czasie i przy wykorzystaniu zawsze aktualnych informacji.

Według oceny firmy Adrenalina fakt podjęcia współpracy z Objective umożliwi klientom uzyskanie optymalnych parametrów dostarczanych produktów oraz usprawni proces poznawania ich specyficznych potrzeb.

Bardzo nas cieszy decyzja firmy Adrenalina o podjęciu wzajemnej współpracy. Jest to dowód na to, iż kontrakt oparty na partnerstwie i zrozumieniu oczekiwań biznesowych klienta może być korzystny dla obydwu stron. Dołożymy wszelkich starań, aby dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi i zastosowanym rozwiązaniom zapewnić firmie Adrenalina i jej klientom najbardziej efektywne decyzje oparte o świadomie realizowane strategie” – powiedział Robert Mołdach, zarządzający Objective.

O firmie Adrenalina
Istniejąca od 1999 spółka Adrenalina specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań zarządzania dokumentami i informacją. Rozwiązania te obejmują przetwarzanie dokumentów papierowych, pobieranie dokumentów elektronicznych, bezpieczną archiwizację i udostępnianie ich upoważnionym osobom. Oferuje usługi projektowania systemów „pod klucz”, odpowiadających potrzebom klientów, ich dostawy, instalacje, wdrożenia, a także utrzymanie i rozwój.

 

Informacja prasowa                       Warszawa, 03.11.2003

Objective wspiera sektor medyczny

W ostatnich dniach października 2003 r. firma Objective podpisała umowę ze Sport Medica SA. W ramach współpracy, Objective ma za zadanie aktywnie wspierać działania w zakresie zarządzania i rozwoju kliniki ortopedii rekonstrukcyjnej Carolina Medical Center, prowadzonej przez Sport Medica SA.

Prowadzenie przedsiębiorstwa w tak wymagającym obszarze, jakim są prywatne usługi medyczne, w którym każde działanie ma bezpośredni wpływ na życie i zdrowie pacjenta, wymaga szczególnej precyzji i rzetelności w planowaniu działań i funkcjonowaniu organizacji. Współpraca CMC z Objective umożliwi klinice dostosowanie i wdrożenie strategii rozwojowej, która nie tylko będzie optymalna pod względem biznesowym dla akcjonariuszy spółki, ale równocześnie zapewni pacjentom stały wzrost jakości usług medycznych i poszerzenie ich zakresu.

Według oceny właścicieli Carolina Medical Center doradztwo Objective w zakresie podnoszenia jakości procesów biznesowych oraz przygotowania do wzrostu i intensywnego rozwoju będzie miało fundamentalny wpływ na bezpieczeństwo i płynność przemian, jakie klinika planuje przeprowadzić w najbliższym czasie.

„Objective będzie wspierać Carolina Medical Center całym swoim potencjałem merytorycznym, jaki tylko jest potrzebny w szerokim obszarze zarządzania strategicznego będącego bazą do rozwoju. Jestem przekonany, że nasza współpraca zaowocuje kontrolowanym sukcesem w działaniach podejmowanych przez klinikę” – powiedział Robert Mołdach, zarządzający Objective.

 

Informacja prasowa                      Warszawa, 02.02.2004

Rozszerzenie współpracy z kliniką Carolina Medical Center

Od początku lutego 2004 ma miejsce znaczne rozszerzenie trwającej od kilku miesięcy współpracy pomiędzy Objective a Sport Medica SA. Dotychczasowe działania Objective skupiały się na doradztwie i aktywnym wsparciu w zakresie zarządzania i rozwoju kliniki ortopedii rekonstrukcyjnej Carolina Medical Center. Obustronnie satysfakcjonujące współdziałanie stworzyło podstawy do podjęcia decyzji o istotnym powiększeniu zakresu kompetencji i obszaru dotyczącego doradztwa.

Robert Mołdach, dotychczasowy leader projektu ze strony Objective, posiadający wieloletnią praktykę w zarządzaniu organizacjami o skomplikowanych strukturach i formach działalności przyjął propozycję właścicieli Carolina Medical Center, dotyczącą objęcia przez niego funkcji Prezesa Zarządu Sport Medica SA. Tym samym umożliwione zostało uzyskanie takiego zakresu kompetencji, który pozwalał będzie na efektywne wdrożenie wszelkich zarekomendowanych przez Objective wcześniej rozwiązań.

„W najbliższym czasie naszym podstawowym zadaniem będzie przeprowadzenie kliniki przez skomplikowany proces szeregu certyfikacji i wdrożeń systemów zarządzania, które jej pozwolą stać się przedsiębiorstwem o niepodważalnych kwalifikacjach. Funkcjonuje ona na wysoce konkurencyjnym rynku usług medycznych, który stawia przed swoimi uczestnikami niełatwe do spełnienia wymagania. Jestem przekonany, że Carolina Medical Center tworzona przez zespół niezwykle utalentowanych i ambitnych specjalistów jest w stanie podołać tym wymaganiom jednocześnie wyprzedzając swoją konkurencję.” – powiedział Robert Mołdach, otwierając tym właśnie stwierdzeniem swoją kartę w historii Sport Medica SA 

Bezpośredni kontakt z Biurem Prasowym SCP:
biuroprasowe@scpartner.pl

 


 


SCP KONTAKT DLA PRASY:

biuroprasowe@scpartner.pl

tel.: +48 (22) 8481068
        +48 607925299

 

 
  2005 Success Communication Partner | Wszelkie prawa zastrzeżone